• Ново
Женска Летна Манжетна Со Кратки Ракави Печатена Лабава Маица Со Тркалезен Врат

Женска Летна Манжетна Со Кратки Ракави Печатена Лабава Маица Со Тркалезен Врат

DEN 318.40

Износ
Това е достапна

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Маица. Пол : Жени. Тип На Шема : Печатени. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Сина,Кафеава,трева зелена,Розова,Овошје зелена,Сива,Црна,Каки,Зелена,Црвена, Виолетова. Пакетот Вклучува : . 1*Маица. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Печатени. *Краток Ракав. *Лабава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата