• Ново
Жените Гроздобер Ѕвезда Печати Маица,V Вратот Долг Ракав Лабава Повик Маичка Пуловер Улична Облека

Жените Гроздобер Ѕвезда Печати Маица,V Вратот Долг Ракав Лабава Повик Маичка Пуловер Улична Облека

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Големина (инч). St Length : t24. 80 t Bust : t33. 86 tsleve : t23. 23 t Shoulder : t14. 57. Мt Length : t25. 20 t Bust : t35. 43 tsleve : t23. 62 tsholder : t14. 96. Lt Length : t25. 59 t Bust : t37. 01 tsleve : t24. 02 t Shoulder : t15. 35. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Црна/Сива/Бела/Зелена. Шема : Ѕвезда Печати. Стил : Мода. Јака : V Вратот. Должина На Ракавот : Долго. Големина : С/М/Л. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 Х МАТЕРИЈАЛ За Женска Маица : маичката е изработена од полиестерска ткаенина, лесна и мека, дише и мазна, удобна и пријатна за кожата. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : тркалезна јака со Ѕвезден принт долг ракав редовна фитинг пуловер кошула, секојдневна и модерна стилска маичка за вас. НАТПРЕВАР : Нашите стилски врвови со долги ракави се одлични за совпаѓање со фармерки, хулахопки, хеланки, панталони со моливи, панталони со широки нозе, здолништа итн. ПРИЛИКИ : овие врвови за пуловер се вклопуваат за пролет, aut, слободно време, секојдневен живот, шопинг, состаноци, патувања за одмор, собирање пријатели итн. ТРИ ГОЛЕМИНИ : с/М/Л за жени со различни форми и фигури. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини како референца пред да нарачате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата