• Ново
Leylayray Блузи За Жени Лето Женски Обични Врвови V-Вратот Патент Печатење Со Кратки ракави Лабава Маица Сина XXXL

Leylayray Блузи За Жени Лето Женски Обични Врвови V-Вратот Патент Печатење Со Кратки ракави Лабава Маица Сина XXXL

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Leylayray Блузи За Жени Лето Женски Обични Врвови V-Вратот Патент Печатење Кратки ракави Лабава Маица Мулти-боја S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL / XXXXL. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Мултиколорзизе : С/М/Л/ХЛ/ХХЛ/ХХХХЛ/ХХХХХСЛ/Хххххххлслс Должина На Ракавот : Краток Ракав Деколте : В Дезен На Вратот : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патување : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Направени од Полиестер. ПОВОД : Удобен И Стилски Врв, Совршен За Релаксирање Во Текот на Денот или Излегување,Состаноци,Канцеларија,Работа,Блузи За Забави,Секојдневно Носење,Ве Прават Шармантни и Елегантни. СИТЕ НАТПРЕВАРИ : Можете да Го Носите Со Сите Ваши Тимови, Погодни За Фармерки Здолништа или Кратки Хеланки, Панталони или Шорцеви.Погоден За Пролет, Лето И Aut. НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце. машина за перење. наредени dry.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. В Маици За Вратот За Жени Женски Блузи Облечени Секојдневни Маици За Жени Пакувајте Фустани За Кошули За Жени Женски Бел Фустан Маица Со Качулка Маица Н Рози Маица Црна Маица Со Врат Маица Со Кратки Ракави Туника Кошула Маица Жени Лфгсд Маица Дамски Маици Женски Кошули Со Копчиња Симпатични Кошули За Жени Женски Кошули Со Копчиња Блузас Де 2616 Сива Копче Надолу Кошула Мексикански Блузи За Жени Издувам Ракав Копчето Надолу Кошула Секси V Вратот Маици За Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата