• Ново
Рак На Дојка Свест Маица Жени Розова Лента Печатени Кошула Повик Краток Ракав Круг Деколте Маица

Рак На Дојка Свест Маица Жени Розова Лента Печатени Кошула Повик Краток Ракав Круг Деколте Маица

DEN 351.20

Износ
Това е достапна

Жените Работат Блузи Со Кратки Ракави Блуза Свесност За Градите Писмо Печатење Кошула Маица Блузи Во Октомврикарактеристики : Многу удобна и супер мека летна дневна ткаенина за маици.Лето short краток ракав екипажот вратот повик графички гроздобер маица блузи во женска големина. Можете да ја врзете страната или да ја наполните во шорцеви,, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Совршен за забава, фестивал, одмор, патување, тренинг, канцеларија, улица и доволно удобен за носење секојдневно.Препорачуваме измијте со рака нежно во ладна вода. Закачете се да се исуши. Не избелувајте и не мијте со топла вода. Одвојување перење за да се избегне боење облека. Сезона : пролет, лето, Материјал : 95% полиестер 5% еластанегендер : Женска Пригода : Секојдневна, Забава, Дневна Дебелина : Тркалезна линија на вратот : Природна Декорација : Неизбежна : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жени врвна големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80" Врат : 58см/22.83" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" рамо : 45см/17.72" РАКАВ : 18см/7.09" должина : 65см/25.59" врат : 59см/23.23" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" РАКАВ : 18.5 см/7.28" должина : 67см/26.38" ВРАТОТ : 60см/23.62" ГОЛЕМИНА : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17" вратот : 61см/24.02" ГОЛЕМИНА : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 114СМ/44.88" РАМО : 48СМ/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" врат : 62см/24.41" ова е одлична женска маица. Машинско перење ладно (внатре-надвор). Нашата графичка маичка со кратки ракави има одличен изглед, чувство и одговара. Хумор графичка новина саркастична смешна маица е одлична идеја за подарок со изреки што ја прават за неа, тетка, ќерка, девојки, баба, баба, мајка, мајка, родители, постари лица, сестра, ученик, учител, тинејџери, сопруга, жена, дама, шеф, колега, вработен итн. Гаранција За Задоволство. Ако сте на било кој начин, едноставно вратете ги нашите производи за враќање на средствата. Нашите прекрасни смешни дами маици се совршен подарок за секоја пригода; Денот На Мајката, Денот На Мајката, Годишнината, Роденденот, Свадбата, Пензионирањето, Затоплувањето На Куќата, Благодарноста, Свршувачката ,achенот, денот на Вљубените, Божиќ, Празничен Подарок, Саркастична Замолченост, Забава, Дипломирање Пријателство Божиќ Дедо мраз. Рак На дојка Свест Поддржувачи Маица-да се покаже поддршка рак на дојка членови на семејството или пријател.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата