• Ново
Строген Женски Моден Секојдневен Долг Ракав V Копче За Печатење На Вратот Маица Врвот

Строген Женски Моден Секојдневен Долг Ракав V Копче За Печатење На Вратот Маица Врвот

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Долг Ракав V Вратот Ноќта На Вештерките Копче За Печатење Маица За Да ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S98cm/38.58"44cm/17.32"58cm/22.83"69cm/27.17"M104cm/40.94"45.5 cm/17.91"59cm/23.23"70cm/27.56"L110cm/43.31"47cm/18.50"60cm/23.62"71cm/27.95"XL118cm/46.46"49cm/19.29"61cm/24.02"72cm/28.35"XXL126cm/49.61"51cm/20.08"62cm/24.41"73cm/28.74" ● Материјал● : француската фротирна ткаенина обезбедува растегливо и удобно чувство. Тој е лесен, мек и дише. ●Уникатен дизајн● : Се Одликува со врат на екипажот, опуштено вклопување, долги ракави и ребрести рабови, нудејќи мек допир и ве загрева со густа ткаенина. Повод-Моден дуксер со качулка е совршен за секојдневно носење, дома, одмор,канцеларија, спорт,вежбање,одмор,училиште, улична или клупска облека. Машина Или Рачно Перење, Не Избелувајте. Карактеристики : Тркалезен Врат,Цврсти Бои,Долг Ракав,Полите За Спојување Чипка Напред,Плус Големина,Лабав Течен Врв,Линија Фустани Над Должината На Коленото,Женски Туника Со Долги Ракави Со Чипка, Плус Големина Туника Врвови За Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата