• Ново
Години Подароци Официјален Тинејџер 13-Ти Роденден Девојки Маица

Години Подароци Официјален Тинејџер 13-Ти Роденден Девојки Маица

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Бренд : ДРВО НА ЖЕЛБИ. Соодветно место : Идеално За секоја активност; совршено за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Функција : . Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Оваа Смешна Супер Симпатична Официјална Тинејџерска Кошула што ќе ја носите за 13-тата роденденска забава на Вашата Сестра или Брат, 13 Години, тринаесет, тринаесетти. Ако сте Голема Сестра што добива за роденденските забави на Вашиот Брат или сестра, ќе ви се допадне оваа кошула.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата