• Ново
Танц Таг Повторете-Линија Танцување, Линија Танц, Танцување, Танцување

Танц Таг Повторете-Линија Танцување, Линија Танц, Танцување, Танцување

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Проверете ги сите фотографии за детали. Достапните опции се она што најдобро функционира со дизајнот. Времето на испорака може да варира според локацијата, Вашата Маица ќе испрати за 1 до 3 работни дена. . Ние првенствено го користиме Бела Платно Унисекс и Гилдан Мек Стил. Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи точно на големината танц Ознака Повтори Линија Танцување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата