• Ново
Пајл Дами Фустан Макси Фустани Со Долги Ракави Качулка Вратот Лабава Забава Црн М

Пајл Дами Фустан Макси Фустани Со Долги Ракави Качулка Вратот Лабава Забава Црн М

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Еднобојни Фустани Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Ruched, Џебови, Ruffle Color : Сина, Кафеава, Црвена, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Должина На Ѓердан Со Качулка : Долги Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Со Цврста Боја. Дизајнот на Вратот И Полите Со Качулка Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Макси Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Обичен Фустан, Фустани Со Врат Со Качулка, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Макси Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Материјал-65%Полиестер 35%Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Макси Фустан Со Врат Со Качулка, Долг Ракав Долг Фустан, Фустан Со Еднобојна Боја Со Џебови, Возбудливи Фустани, Трендовски и Елегантни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан Со Еднобојна Боја Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата