• Ново
Летен Фустан Со Плус Големина За Жени Секси Печатени Чамци Без Ракави Макси Макси Фустани За Забави Црвени

Летен Фустан Со Плус Големина За Жени Секси Печатени Чамци Без Ракави Макси Макси Фустани За Забави Црвени

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

UDAXB Лабава Ракави Брод Вратот Печатени Макси Партија Фустани И Црвено. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучни Бои : Црвена Големина : Должина На Ракавот : Фустани Без Ракави Должина : Макси Стил На Облекување : Макси Деколте : Карактеристики На Вратот На Бродот : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатена,Цврста Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневна облека, вокација, забава, Вклучен Е Пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Дизајн : Женски Цветни Мини Фустани 3/4 Долг Ракав,Лабава Половина,V Вратот,Кратка Должина,Цветни Печати, Боемски Стил На Печатење.Мини Фустан, Летен Фустан,Бохо Фустан,Боемски,Секојдневни Фустани,Фустан За Забава, Фустан На Плажа. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата