• Ново
Поплин Табела Тркач Бафало Гингам Карирани Црни Кралски Сини И Бели

Поплин Табела Тркач Бафало Гингам Карирани Црни Кралски Сини И Бели

DEN 175.84

Износ
Това е достапна

Овој тркач на маса е направен од полиестерска поплин ткаенина со ткаена шема на гингам. Нашите тркачи имаат беспрекорен дизајн што го прави идеален за употреба на кое било место за специјална пригода. Совршен За Украсување На Домот Свадба/Невестински Туш, Родендени/Туш За Бебиња, Вечера И Специјални Настани. Боите може да варираат во различни поставки на мониторот. Достапни се многу големини, контактирајте не за сопствени големини. Поплин Маса Тркач Бафало Гингам Карирани Црна Кралската Сина И Бела боја.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата