• Ново
Брајантаун Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Брајантаун Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 431.20

Износ
Това е достапна

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Брајантаун Кали Стил худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Брајантаун Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата