• Ново
Беивеи Машки Харем Панталони Еластични Половини Панталони Со Џебови Дно Обични Панталони Машки Еднобојни Лесни Темни Каки 2XL

Беивеи Машки Харем Панталони Еластични Половини Панталони Со Џебови Дно Обични Панталони Машки Еднобојни Лесни Темни Каки 2XL

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Панталони Со Среден Струк, Спортски Фитнес Панталони, Секојдневни Панталони За Трчање Во Теретана, Харем Панталони, Долги Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Темно Сина, Црна, Беж, Светло Сива, Темно Сина, Небесно Сина, Гола Розова Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3xl Материјал : 90% полиестер 10% Спандекс Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Карактеристики : 1. Материјал : добра количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : мажи летни харем панталони, џебови долги панталони, еднобојни долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летни панталони на плажа, харем панталони, еластични половини долги панталони, џебови за одмор долги панталони.4. Мажите еднобојни панталони се меки и пријателски за кожата, совршени за спорт, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа харем панталони е многу мека и удобна. Совршен за моден дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Панталони : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Еластични Половини Харем Панталони, Обични Панталони, Лето Дневна Дното. Материјал-90% Полиестер 10% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Еднобојни Панталони, Летни Панталони На Плажа, Долги Панталони, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Одмор Панталони, Секојдневни и Лабави Опремени. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата