• Ново
Поло Маици За Мажи Пролет И Лето Цветни Шарени Печати Обични Ревер Плажа Отворено Одмор Краток Ракав

Поло Маици За Мажи Пролет И Лето Цветни Шарени Печати Обични Ревер Плажа Отворено Одмор Краток Ракав

DEN 288.00

Износ
Това е достапна

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38" Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 112см/44.09" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 18.5 см/7.28" Должина : 69см/27.17" Големина : xl сад : 12 еу : 42 биста : 116см/45.67" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" Должина : 71СМ/27.95" големина : ххл сад : 14 еу : 44 биста : 120см/47.24" Рамо : 49см/19.29" ракав : 19,5 СМ/7,68" должина : 73см/28,74" Големина : хххл сад : 16 еу : 46 Биста : 124см/48,82" рамо : 51см/20,08" РАКАВ : 20см/7,87" должина : 75см/29,53" мажи пролет и лето цветни шарени Печати Обични ревер плажа отворено одмор краток ракав КОШУЛИ ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака специфики На Предметот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Мажи Материјал : Тип На Полиестерска Шема : О Должина На Ракавот На Вратот : Кратка Јака : Дебелина На Кратки Ракави : Стандардни Карактеристики : Материјал Мек, флексибилен, лесен, класичен и Висококвалитетен Карактеристики тенок стил на разгореа, дизајн на предниот дел, мал V-врат, дизајн на копчиња. Стил Летни лабави кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни. Блузите За Кошули за натпревар може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Прилики оваа секси камизола е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и летно носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Поло Маици За Маици-Кошули За Машки Кошулишавајска Кошула за Машки Маици. Кошули За Мажи. Машки Кошули. Хавајска Кошула За Мажи. Денот на вљубените Подароци За Него.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата