• Ново
Бостон Црвен, па ранецот на скорчер

Бостон Црвен, па ранецот на скорчер

DEN 1439.84

Износ
Това е достапна

Спортско лого на вашиот омилен тим со ранецот на Скорчер. Овој ранец има капацитет од 1125 кубни инчи и изградба на полиестер и 600 D полиестер и доби. Скорчот има и веб -јамка детали за предните и црните џебови од страна на PP -мрежи. Капацитет - 1125 кубни инчи. 600 D полиестер и поли поли -трим. Детализирање на веб -јамка од предната страна. Црни PP -мрежни џебови за пијалоци. Воздушни мрежи со ленти за рамо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата