• Ново
Леснотија Машки Панталони Опуштено Вклопување Карго Панталони Дневна Џогер Панталони Џогер Панталони За Мажи

Леснотија Машки Панталони Опуштено Вклопување Карго Панталони Дневна Џогер Панталони Џогер Панталони За Мажи

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Менс Лето Ретро Лабава Сѐ Трендовски Обични Панталони Седум Поени Харен Панталони Слаткисезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Спорт, плажа и секојдневен. Стил : Мода. Материјал : Полиестер. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : ПАНТАЛОНИ Од 1 ПАРЧЕ + Материјал● : 70% памук, 30% полиестер. Пријателска за кожата и мека ткаенина нуди мазни перформанси со ниско триење. Лесен, висока еластичност, дише и влага фитил за да ви помогне да бидете суви и удобни. ®Прилика : трчање, џогирање, одење, качување и други секојдневни активности. `+Топли Совети Перење рачно или машина за перење во ладна вода. Белење и хемиско чистење не се препорачуваат за обични панталони. Ве молиме закачете се да се исуши. €Fit : Опуштеновие панталони се задолжително секојдневно носење. Овие машки панталони имаат флексибилен необврзувачки појас за целодневна удобност. Меки и удобни панталони, лесно спарување со маица блузи резервоарот блузи и така натаму. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Машки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата