• Ново
Калдрма Хил Масичка За Кафе

Калдрма Хил Масичка За Кафе

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Калдрма Ридот Кафе Маса. Колекција : Калдрма Рид .Димензија : Висина(Во) : 18.Димензија : Должина(Во) : 28.Димензија : Ширина(Во) : 51.Длабочина/Продолжување(Во) : 0.Заврши : Полиран Бетон, Сребрена Четкана Багрем, Сребрена Четкана Багрем.Објект Подстил : Модерна Куќа На Фарма.Материјали : Багрем Дрво, Бетон.Отворено : Не.Примарен Каталог : Елк Дома 2019.Стил : Преоден.Тежина(Фунти) : 132. Колекција : Калдрма Рид . Димензија : Висина(Во) : 18. Димензија : Должина(Во) : 28. Димензија : Ширина(Во) : 51. Длабочина/Продолжување(Во) : 0. Заврши : Полиран Бетон, Сребрена Четкана Багрем, Сребрена Четкана Багрем. Објект Подстил : Модерна Куќа На Фарма. Материјали : Багрем Дрво, Бетон. Отворено : Не. Примарен Каталог : Елк Дома 2019. Стил : Преоден. Тежина(Фунти) : 132.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата