• Ново
Денѓунху Гел Маска За Очи Еднократно Ладење Маска За Очи, Ладна Маска За Спиење За Жени Мажи, Ладна Компресија За Очи За Подуени Очи Мигрена Главоболка, Ослободувањ?

Денѓунху Гел Маска За Очи Еднократно Ладење Маска За Очи, Ладна Маска За Спиење За Жени Мажи, Ладна Компресија За Очи За Подуени

DEN 143.36

Износ
Това е достапна

Гел за Очи маска за Еднократно Ладење за Ладење за Очи, Ладна Маска За Спиење За Жени Мажи, Ладна Компресија За Очи За Очи За Подуени Очи Мигрена Главоболка, Ослободување Од Стрес, Суви Очи Темни Кругови Со супер мека обвивка, оваа покривка за спиење за очи со гел може да ве натера да ја користите удобно без да ја повредите вашата нежна кожа за време на процесот на ладна и топла облога. Подобрување на видот и освежување, капакот на очите може да го елиминира заморот на очите, да ја врати пластичноста на цилијарните мускули и да спречи губење на видот. Изработен од висококвалитетен пвц и гел, овој капак за очи е флексибилен, удобен и безбеден. Должината на капакот на очите е 19,5 см, а ширината е 9,5 см. Таа е погодна за најчесто луѓе во авион, воз или дома да се користи за да ви помогне брзо sleep.It е исто така добар подарок за роденденска забава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата