• Ново
Инк-џетклуб Компатибилна Замена За Canon Maxify PGI - 1200xl Висок Принос Печатач Мастило Касети Комбо Пакет

Инк-џетклуб Компатибилна Замена За Canon Maxify PGI - 1200xl Висок Принос Печатач Мастило Касети Комбо Пакет

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

4 Пакет Канон Максимизира PGI - 1200xl Компатибилен Замена Мастило Кертриџ Оваа Компатибилна Замена Мастило нема да истекува или размачка низ страниците. Inkjets Club заштедува клиент кој го нарачува овој производ 79% од малопродажната цена. Со децениско искуство исклучиво во касети со мастило и тонер, Inkjets Club е познат како лидер во индустријата меѓу евтините касети со мастило за печатач и тонер ширум светот со над 75% попуст на цените на мастилото за малопродажба. Направени според ISO стандардите, Ink Jets Club обезбедува безбедност, сигурност и производи со највисок квалитет поддржани со целосна гаранција и 7 дена во неделата телефонска поддршка. Сите производи На Инк-Џет-Клубот се подложени на ригорозна контрола на квалитетот за да се осигураат дека нашите клиенти добиваат апсолутно најдобри перформанси за печатење со најниски цени достапни секој пат. Quanon Maxify pgi-1200xl касетата со мастило на inkjetsclub нуди остри отпечатоци за помалку. Компатибилен СО MXIFY MB2320 MB2020 MB2720 MB2120 MB2050 Mb2350 Печатачи. ● 100% задоволство-гаранција и 2-годишен рок на траење. € Содржина на пакетот : 1 x Црна 1200xl. 1 x Цијан 1200 XL, 1 x Magenta 1200xl, 1 x Жолта 1200xl Касети Со Мастило. Проценет Број на приноси од 800 страници Со Црн Документ и 650 страници за секоја боја*. ● Купувањето Квалитетни И Достапни Инк-Џетови И Тонери Никогаш не Било Полесно И Подостапно Со Инк-Џет Клуб Обезбедува Одлични Перформанси. Добијте Вистински Фотографии и Отпечатоци Од Текстови Со Ласерски Квалитет Секој Пат. € Загарантирана Да Работи Исто Како Во Продавницата Канон Брендирани Мастило. Ние Нудиме 100% Без Поставени Прашања Враќање На Какви Било Дефекти Што Резултираат Со Какви било Пораки за Грешка. Ние Сме Толку Уверени Дека Ќе Ви Се Допадне Вредноста, Ја Поддржуваме Оваа Гаранција за 1 година!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата