• Ново
Докерс Машкиот товар на товар директно се вклопува во панталони со паметни летања

Докерс Машкиот товар на товар директно се вклопува во панталони со паметни летања

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Нашите карго панталони се утилитарни без да се обезмастуваат на лесен стил. Ние го сакаме нашето класично преземање на тие дополнителни џебови - и така и вие. Овие карго панталони се доволно издржливи за да го направите она што го правите и доволно удобно за да ги носите секој ден. Директно вклопување ова вклопување е исправено и опуштено - но никогаш не мекоти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата