• Ново
1- внатре нè управуваме кожен двојно бод за машки појас w antq.nickel ролерик тока- кафеава

1- внатре нè управуваме кожен двојно бод за машки појас w antq.nickel ролерик тока- кафеава

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Машки кожен појас во кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк. 1-1/2 внатре. Декоративни детали со двојно бод со античка толка на ролери за никел. Единечна лента за никакви полнила, помагајќи да се спречи пилинг и пукање. Направено од 100% растително затегнати прикриени скриени. Античка топка за ролери на никел. Цврст единечен слој со кожен каиш со цело зрно, без полнила. Процесот на тен за растително е еколошки. Ширина : 1-1/2 во.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата