• Ново
Атлетски работи мажите за машко руно

Атлетски работи мажите за машко руно

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Оваа активна маичка за мажи од атлетски дела е совршена за сè, од дружење со пријатели до удирање во теретана на студени утра. Збир на долги ракави ќе ве одржува пријатно, додека опуштеното тело го олеснува движењата. Пар со совпаѓање џемпери (продадени одделно) за максимална удобност, или со пар фармерки за изглед заедно. Деколте на екипажот. Долги ракави. Повлечен стил. Обврски манжетни. Опуштена фит силуета. Плутена ткаенина од руно. 100% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата