• Ново
Време и време женски руфлен фустан од миди

Време и време женски руфлен фустан од миди

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Време за нов фустан? Секогаш! Овој фустан за завиткување од време и TRU има деликатен стил со цветни отпечатоци и ракави за треперење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 45 ”долг од центарот на вратот. Должина на миди. Вишок, V-врат; јака од руф. Кратки ракави за треперење. Затворање на само -вратоврска. Нелиран. 65% полиестер/35% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за завиткување на жените од време и TRU.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата