• Ново
Женски Фустан Женски Гроздобер Фустан Од 1920 Тите Реси Со Монистра Со Мониста Забава Ноќна Наметка Со Полите Фустан Од Зелена Боја

Женски Фустан Женски Гроздобер Фустан Од 1920 Тите Реси Со Монистра Со Мониста Забава Ноќна Наметка Со Полите Фустан Од Зелена

DEN 703.84

Износ
Това е достапна

Овој фустан за наметка за убавина има дизајн со монистра од светки, ноќна облека и елегантен стил, деколте без ракави, v, со шармантни реси. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Лето : Женска Пригода : Моден Материјал : Полиестерстил : должина На Сексислав : Јака Без Ракави : В Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х фустан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. 1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0. Големина шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Половината : 68см/26.77" Колк : 82см/32.28" Должина : 91см/35.83"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 88см/34.65" Половината : 74см/29.13" Колк : 84см/33.07" должина : 93СМ/36.61"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 38 биста : 94см/37.01" половината : 78см/30.71" колк : 84см/33.07" ДОЛЖИНА : 95см/37.40"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 98см/38.58" половината : 82СМ/32.28" Колк : 90см/35.43" должина : 96см/37.80"големина : ххл големина На Сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 102см/40.16" половината : 84СМ/33.07" колк : 92см/36.22" Должина : 97см/38.19" Одговара : одговара на големината. Овој фустан за наметка за убавина има дизајн со монистра од светки, ноќна облека и елегантен стил, деколте без ракави, v, со шармантни реси. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Лето. Повод : Мода. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Дебелина : Стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата