• Ново
Уникатни Поволни Цени Женски Елегантен Плетен Ребрести Фустан Со Ребрести Боди

Уникатни Поволни Цени Женски Елегантен Плетен Ребрести Фустан Со Ребрести Боди

DEN 312.00

Износ
Това е достапна

Завршен со надвор од рамото, овој фустан сигурно ќе стане шик. Спарете со потпетици за целосен изглед. Моделот носи ГОЛЕМИНА XS. (Висина : 5 ' 8", Градите : 31 4/8 инчи, Половината : 24 инчи, Ширина На Рамената : 16 4/8 инчи, Колк : 36 5/8 инчи, Тежина : 115 фунти)Мерење (во инчи)Меѓународна ГолеминаОбем На ГрадитеПоловината ДебелинаХип Гиртхсс29 1/224 3/8-31 1/831 1/226 3/8-33 1/8М-33 1/228 3/835Л36 5/831 1/2-38 1/4 XL39 3/434 5/8-41 3/8 мерењето на должината е од рамо до полите. Уникатни Поволни Цени Женски Елегантен Плетен Ребрести Фустан Со Ребрести Боди Црн Л 93% Полиестер, 7% Спандекс. Увезени. Коктел Забава. Fall / Зима. Редовно Вклопување. Долг Ракав. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата