• Ново
TKing Модни Женски Летни Лежерни Бохо Печатени Лабави Фустани Со Возбуда Со Кратки Ракави Мини Фустани Со О-Врат Виолетова XL

TKing Модни Женски Летни Лежерни Бохо Печатени Лабави Фустани Со Возбуда Со Кратки Ракави Мини Фустани Со О-Врат Виолетова XL

DEN 463.84

Износ
Това е достапна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Карактеристика : Материјал : 4-насочна Сезона На истегнување : летен Пол : Женска Пригода : лежерна И лабава Дебелина : Стандардопишете : ве Молиме споредете со вашите детални мерења пред да купите! Боите може малку да се разликуваат поради поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење, благодарам (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи) Дамска Облека; Дами Летни Фустани За Клубови за Забави изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење Облеката е дише и удобна За носење Пригода : Секојдневна, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Семејство, Одмор, Собир. погоден за пролет, лето и aut Женски Летен Фустан Летен Принт Венчелистче Бел Фустан Без Ракави Без Точки Фустан За Забави Дишење И Кул : Овие Женски Летни Секојдневни Фустани Изработени Од 97% Полиестер, 3% Спандекс, Дише, Мек, Пријателски За Кожата, Удобен, Ви Овозможуваат Кул И Дишење Искуство Со Носење, Ве Одржуваат Ладни Во Ова Жешко Лето. Дизајн : Женски Летен Лежерен Бохо Краток Ракав О-Врат Лабави Мини Возбудливи Фустани, Лабав Стил На Облекување Со Едноставен Дизајн, Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Надвор од Мода. Суштинско Значење За Секоја Жена или Девојка!. Натпревар : Стилот На Лето Секојдневен И Едноставен, Лесно Можете Да Се Спарите со Вашите Омилени Потпетици, Сандали, Очила за Сонце, Обетки, Капи Итн., За Брилијантен Изглед, Уживајте во Вашите Кул Летни Денови. Прилика : Едноставен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења и свечени Прилики како Секојдневна, Работа, Забава, Патување, Плажа, Канцеларија, Ноќ На Состаноци Итн. Носете Го Овој Добро Дизајниран Фустан за Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм во Различни Прилики. Предлози : 1. Пред Нарачката, Ве Молиме Внимателно Прочитајте Ја Табелата Со Големини Што Ја Дадовме На Сликите, Изберете Ја Големината според Неа. 2. Машинско Перење Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата