• Ново
Стрипови Супер Херој Девојки Batgirl & Мисија Возило Акција Слика Во Собата

Стрипови Супер Херој Девојки Batgirl & Мисија Возило Акција Слика Во Собата

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Батгерл акциона фигура е подготвена да вози во акција со нејзиното седиште на тркала! Со толку многу кул карактеристики и гаџети, ова возило што се трансформира ги прикажува технолошките генијални вештини и способности. Кога ќе дојде мисија, акционата фигура На Батгерл може да скокне на возачкото седиште и да полета во комбето. Неговите тркала се тркалаат, а неговиот дизајн е Потпис Батгерл - кул виолетова со сини акценти и жолт симбол во форма на лилјак на страна. Кога е време да поставите седиште, паркирајте, превртете го грбот и отворете ја страната за да поставите две приказни за забава во мисијата. Возачкото седиште станува пилотска кабина што може да се заниша наоколу за да се соочи со совозачкото седиште за брифинг за две лица пред информативните екрани (други акциони бројки продадени одделно). Покривот крие опрема за мисија за акциона фигура На Батгерл која вклучува панцир, ракавици, маска во облик на лилјак и крилја во форма на лилјак-едноставно прицврстете ги парчињата над нејзиниот потпис супер Херојски костум за да се упатите во авантура. И грбот открива нето фрлач, совршен за набивање на вашиот негативец! Едноставно вчитајте го нето проектилот и притиснете го копчето за лансирање. Потоа затворете се и превртете се на следната мисија за да ги одиграте сите видови авантури и да го ослободите вашиот внатрешен херој. Вклучува Батгерл акција фигура и трансформирање на возилото со втора облека и нето фрлач. Боите и украсите може да варираат. ДЦ Стрипови Супер Херој Девојки Batgirl & Мисија Возило Акција Слика Постави Возраст : 6 Y+. Подгответе се да се прошетаат во акција Со Batgirl акција фигура и нејзиното седиште на тркала!. Кул комбето се отвора за да открие двокатно седиште на мисијата со скриена опрема за мисија За акциона фигура На Батгерл и таен нето фрлач!. Едноставно подигнете ја страната и превртете го грбот за да се трансформирате од возило што се тркала во стационарен сет за играње!. Возачкото седиште станува пилотска кабина и се врти за да се соочи со совозачкото седиште за брифинзи за две лица пред информативните прикази (други акциони бројки продадени одделно). Покривот станува втора приказна каде тајно се чува опремата за мисија На акционата фигура На Батгерл. Прилепете на нејзиниот панцир, ракавици, маска во форма на лилјак и крилја во форма на лилјак за да тргнете во акција! Батгерл акција фигура носи нејзиниот потпис изглед во сина и сива боја со жолта лилјак симбол и додатоци. Задниот дел го држи нето-фрлачот. Вчитајте го нето проектилот и притиснете го копчето за да го фатите вашиот негативец!. Преклопете се и возете до следната авантура-возилото е ултра-кул со тркалачките тркала, виолетова и сина шема на бои и жолт симбол во форма на лилјак. Рекреирајте сцени од серијата или оставете ја вашата фантазија да се вози во нови авантури На Супер Херој и пронајдете свој внатрешен херој!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата