• Ново
Титаниум Стоун Финиш Бенд

Титаниум Стоун Финиш Бенд

DEN 2063.84

Износ
Това е достапна

Храбар, но исклучителен, овој полукружен свадбен бенд ќе направи идеален начин за надградба на вашиот личен стил. Изработена од титаниум, оваа куполна лента широка 7 мм комплетира со брилијантна камена завршница за атрактивен изглед. Оваа лента за удобност е достапна во големина на прст 12.Метална Тежина : 3,41 грама Тип на накит : Стил На Мода : Куполен Рамен Накит За Венчавки Финиш : Четкан, Камен Финиш Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Ширина На Сивата Лента : 7ммринг Големина : 12< 2мм дебелина Фиталф Круг Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Кина Титаниум Четкан Закосен Раб Купола Удобност Одговара На Половина Круг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата