• Ново
Инстант Порака-Среќна Жетва - Младински Краток Ракав

Инстант Порака-Среќна Жетва - Младински Краток Ракав

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Инстант Порака-Среќна Жетва - Младинска Маичка Со Кратки Ракави-Инстант Порака е онлајн специјализиран моден продавач за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата