• Ново
јаделе Облека Смешни Деца Дедо Мраз Божиќ Маица Средно Бела

јаделе Облека Смешни Деца Дедо Мраз Божиќ Маица Средно Бела

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

Оваа симпатична Божиќна облека е совршена за вашето малечко оваа празнична сезона. Одлично за фотографии од дедо мраз или фотографија од вашата семејна празнична картичка! Доволно е издржлив за секојдневно носење и перење во машина! Нашите отпечатоци се направени со висококвалитетни мастила и се нанесуваат со комерцијална топлинска преса за светли и живописни дизајни што ќе траат, боите нема да пукнат. 7 јадеше 9 Облека е врвен дизајнер за детска облека и има облека за новороденчиња, новини кошули, како и облека за прва роденденска забава. Браќа И сестри Божиќ Облека Во Медиум. Смешна Семејна Божиќна Облека. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Кој е на листата на дедо мраз оваа година? Не јас!. Професионално дизајнирана облека од 7 јадеше 9 Облека. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата