• Ново
Чорапи за момчиња на нација, без шоу, големини S - L

Чорапи за момчиња на нација, без шоу, големини S - L

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Нема потреба да се грижите за исчезнатите чорапи во фен со овој пакет од две 15 pk без емисии. Овие без шоу чорапи се одлични за секој ден во годината. Направено со издржлива ткаенина за да издржи секојдневно носење и солза, ова се задолжителни за активни деца. Нема шоу чорапи. Се прашувам нација. Пакет од две 6 пакувања. Критериуми. Направено од мека полиестер и мешавина од спандекс. Големини S/ 6-10.5, M/ 10.5-4 и L/ 4-10.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата