• Ново
Елмо дете момче за грч на графичка маичка

Елмо дете момче за грч на графичка маичка

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

Вашето мало момче ќе го сака ова улица „Елмо сусам“, момче за бесење графичка маичка. Оваа маица со долги ракави на Boy Boy Boy го одликува нивниот омилен уличен лик сусам, Елмо! Достапно за мали деца и деца на возраст од 2 до 5 години 5. Елмо сусам улица Детето момче за бесење графичка маица 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Елмо графички. Стил на закачување. Долги ракави. 2fer.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата