• Ново
Dunlop Sportma GPR - Радијална Предна Гума за Мотоцикли 120 70ZR-Компатибилна Со Honda CB1000R -

Dunlop Sportma GPR - Радијална Предна Гума за Мотоцикли 120 70ZR-Компатибилна Со Honda CB1000R -

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Спортмакс ГПР-300 на данлоп е радијална гума со високи перформанси за спортски велосипеди со мала зафатнина. Технологијата на радијални гуми помага да се обезбеди зголемено држење во влажни и суви услови. Оптимизирана конструкција за подобрување на ракувањето и одзивноста за улично спортско возење. Агресивна шема на шари добиена од спорт за подобрен изглед на велосипед.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата