• Ново
Секси Не Прободен Клип На Лажни Брадавица Прстен Тело Накит Q0O0

Секси Не Прободен Клип На Лажни Брадавица Прстен Тело Накит Q0O0

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис : Материјал : легура, кристална боја : како што е прикажано забелешка : 1. Како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може да бидат малку поинакви од сликата подолу.2. Ве молиме игнорирајте ја големината. Понекогаш скалата може да биде потесна отколку што опишавме. Кина обично е помала Од Европа и Америка. Затоа, ве молиме држете растојание од 1-3 см.3. Ако наидете на какви било тешкотии при изборот на големината, слободно контактирајте не. Ние ќе ви дадеме неколку предлози, но само за повикување.Можеме да прифатиме мешани нарачки за продажба, боја и големина. Колку е поголем бројот, толку е поголем попустот.Пакетот вклучува : 1 компјутер брадавица прстен ?Уникатен Стил? : Постои Убава Пеперутка, Ви Донесе Среќа и Убавина. ?НЕ АЛЕРГИЧНИ??Материјал : 316l Хируршки Челик бар, алергија слободен, Никл& Олово Слободен.Погоден за Чувствителни Луѓе. ?Удобна Големина? : Заедничка Должина удобна за вашиот пирсинг. ?Прекрасен Дизајн? : Две Живописни Пеперутки се На Врвот и На Дното на Барот, Како Летање со Две Крилја, Имаат мирис на љубов. ?Избор На Подароци? : Прстенот На Брадавиците Е Погоден за Различна Дневна Облека и Е Убав Подарок за Вашите Пријатели, сестри и така натаму.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата