• Ново
Организатор на накит Обетки Со Обетки Позлатен Цвет Жени Сребрени Модни Обетки Од Кристал Роденденски Подароци За Жени Мажи

Организатор на накит Обетки Со Обетки Позлатен Цвет Жени Сребрени Модни Обетки Од Кристал Роденденски Подароци За Жени Мажи

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Организатор на накит Обетки Со Обетки Обложени Со Кристален Цвет Жени Сребрени Модни Обетки Од Кристал Роденденски Подароци За Жени Машки Модни Жени Обетки Со Кристални Кристали Од Сребрен Цвет Карактеристика : 100% Сосема нов и висок квалитет. Специјален Дизајн Мода, уникатни, атрактивни обетки тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство,пријател и соработнициматеријал : Легидија : апликација 1,5 см/0,6" Пакетот Вклучува : 1пар Модни Жени Сребрени Цветни Кристални Обетки со Обетка (без малопродажен пакет) организатор на накит,кутија за накит,накит,накит за жени,роденденски подароци за жени,подароци за него,роденденски подароци за мажи,подароци за мама,подароци за жени,подароци за мажи,подароци за Годишнина За Него,Подароци За Најдобра пријателка за жени,подароци за мама,Подароци за неа,Подароци За Денот на мајките, Подароци За Девојка,. златен накит за жени, западен накит за жени, сребрен накит. ①Применливи Луѓе : Тоа е Многу Погодно Подароци за Девојки, Мајки, Пријатели, Сестри,дечко и Сопруг. Многу Ќе Им Се Допадне Овој Подарок. накит за жени патуваат накит случај.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата