• Ново
Унисе Висат Обетка Геометриски Хип Хоп Накит Едноставна Галванизирана Обетка За Секојдневно Носење

Унисе Висат Обетка Геометриски Хип Хоп Накит Едноставна Галванизирана Обетка За Секојдневно Носење

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Опис : Дизајнирана со геометриски форми, оваа обетка е многу едноставна, стилска и има хип-хоп стил. Кога ги носите, вие сте повеќе поладни и повеќе темперамент.По процесот на позлата, оваа обетка има светла и долготрајна боја и сјај што е многу деликатна и е удобна за носење.Изработена од висококвалитетен легиран материјал, обетката е издржлива и удобна за носење.Должината на обетката е околу 5,2 см, ширината е 1,6 см. Дијаметарот на капачето со тркалезни ушни столпчиња е 0,8 см.Оваа обетка е погодна за различни прилики, како што се канцеларија, на отворено, забава, фестивал итн.Име На Ставка : Обеткаматеријал : Легуристил : Хип Хоп. Пол : Мажи, Жени. Карактеристики : Исклучителна, Лесна, Галванизирана Детали За Големина : Големина : 5,2 см х 1,6 см/2,05 "х 0,63" (Прибл.). Дијаметар на капачето со тркалезно Уво : 0,8 см/0,31" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Обетка Дизајнирана со геометриски форми, оваа обетка е многу едноставна, стилска и има хип-хоп стил. Кога ги носите, вие сте повеќе поладни и повеќе темперамент. По процесот на позлата, оваа обетка има светла и долготрајна боја и сјај што е многу деликатна и е удобна за носење. Изработена од висококвалитетен легиран материјал, обетката е издржлива и удобна за носење. Должината на обетката е околу 5,2 см, ширината е 1,6 см. Дијаметарот на капачето со тркалезни ушни столпчиња е 0,8 см. Оваа обетка е погодна за различни прилики, како што се канцеларија, на отворено, забава, фестивал итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата