• Ново
Бебе о Лаит Нега Покритие-Премиум Памук-Монтесито

Бебе о Лаит Нега Покритие-Премиум Памук-Монтесито

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Бебе о Лајт Нега Покритие, Монтесито, ви дава приватност додека го храните вашето бебе. Има патентирано отворено деколте што го држи капакот подалеку од мајката и бебето. Ова ви овозможува да одржувате контакт со очите за да можете да продолжите да се поврзувате додека доите во движење. Отвореното деколте обезбедува проток на воздух и ви овозможува да видите дека бебето е правилно заклучено, што е клучно за успехот во доењето. Безбеден и прилагодлив, ременот за вратот го држи капакот за нега на место, давајќи ви приватност и доверба додека доите, каде и да сте. Памучниот капак за нега е мек на допир и дише за дополнителна удобност. Грижата и чистењето се брзи и лесни бидејќи можете само да ја фрлите единицата во машината за перење. Се одликува со уникатен, атрактивен дизајн и исто така доаѓа во многу други сорти за да можете да го изберете оној што најмногу ви се допаѓа. Бебе о Лајт Нега Покритие, Премиум Памук, Монтесито : Изработени од премиум памук. Доењето нега покритие има 2 внатрешни џебови за складирање. 36 "В х 26" Л. една големина одговара на сите. Машина за перење. Атрактивен дизајн На Монтесито. Достапно и во многу други бои. Тестирана безбедност. Машина за перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата