• Ново
Бо Боја Бар Танц Лепенка За Нокти Чиста Боја Целосна Налепница Носете Нокти

Бо Боја Бар Танц Лепенка За Нокти Чиста Боја Целосна Налепница Носете Нокти

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

100 Парчиња Кутија Боја Бар Танц Лепенка За Нокти Чиста Боја Целосна Налепница Носете Лажни Нокти Опис : 100% нови и висококвалитетни многу лесен за употреба И убавина На Вашите Нокти Моден дизајн За декорација На нокти Погоден За професионална или домашна употреба може да се користи за украсување на вашите нокти ИЛИ МОБИЛЕН телефон САМ САМ, да ве направи повеќе мода, привлечна, шармантна Погодна За употреба на врвот на лак, ув гел систем, итн. Забавни Божиќни налепници за нокти, повеќе во согласност со празничната атмосфера. Направете вашите нокти да изгледаат попривлечно дијаметар На Тркалото : прибл.8 х10, 5см/3, 1х4, 1ин Материјал : Содржина На Налепници : 100 х налепници за нокти додатоци за коса за жени. клипови за коса. чипка предни перики човечка коса.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата