• Ново
Еден Лак Пенкало Најновите Ноктите Сјај Чекор Ноктите Долготраен Гел Гел Ноктите Скапоцен Камен Пенкало Ноктите Работи За Тинејџери

Еден Лак Пенкало Најновите Ноктите Сјај Чекор Ноктите Долготраен Гел Гел Ноктите Скапоцен Камен Пенкало Ноктите Работи За Тинејџери

DEN 193.92

Износ
Това е достапна

* Висококвалитетен и впиен лак за нокти, но најнизок . 2.Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои причини како што се бојата во осветлувањето на мониторот,позадината итн.Најнови : Овој Гел е полски Гел пенкало* и еколошки состојка.* Долго трае најмалку 3 недели, убавина и супер светли нокти за вас.* Лесно отстранување, само во минута.Тип на ставка : Ноктите гел лак Пенкало НЕТО СТ : 5мл* може да се излечи СО ЛЕР & ламба1.Ако сакате повеќе боја, треба количината.Сликарство на нокти компатибилно Со Замена На Четката За Потопување На Машински Нокти * Лесно Отстранување, Само Во Минута. Тип на ставка : Ноктите гел лак Пенкало НЕТО СТ : 5мл. Најнови : Овој Гел Е Полски Гел Пенкало. * И Еколошка Состојка. * Висококвалитетен и Впиен лак за Нокти, Но Најнизок .

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата