• Ново
Поставете Синџири ЗА Нокти САМИ Лесно Залепете Метал Мода 3д Алатка За Украсување На Синџири ЗА Нокти За Женски

Поставете Синџири ЗА Нокти САМИ Лесно Залепете Метал Мода 3д Алатка За Украсување На Синџири ЗА Нокти За Женски

DEN 107.68

Износ
Това е достапна

Опис : нема сомнение дека вашиот изглед ќе биде пошармантен и стилски за носење на овие метални синџири од кристал како ѓердан или приврзок, може да ги украси вашите нокти за да го направи уникатен со висока боја retention.By изработка со различни видови на стилови, овој метален синџир на кристал може да биде широко користен на смола производ, телефон случај, картички и други уметнички дела за украсување, тоа може да БИДЕ САМ од вас за слободно креативни сопствени нокти уметности.Изработен од метални материјали, овој украс од синџирот на нокти е прецизен и нежен за украсување.Должината на синџирот на нокти е околу 20cm.It е погоден за многу прилики, како што се секојдневниот живот, состаноци, забави, работа, свадба, одмор и лесно се лепи без кршење и паѓање.Име на предметот : Синџири За Ноктиматеријал : Металкарактеристики : САМ, Светла, Кристализира Детали : Должина : 20см/7,87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Синџири За Нокти (3 парчиња) нема сомнение дека вашиот изглед ќе биде пошармантен и стилски за носење на овие метални синџири од кристал како ѓердан или приврзок, може да ги украси вашите нокти за да го направи уникатен со високо задржување на бојата. Со изработка со различни видови стилови, овој метален синџир на кристал може да биде широко користен на смола производ, телефонски случај, картички и други уметнички дела за украсување, тоа може да БИДЕ САМ од вас за слободно креативни сопствени нокти. Синџири за нокти, Изработени од метални материјали, овој украс на синџирот на нокти е прецизен и нежен за украсување. Должината на ланецот за нокти е околу 20 см.САМ, Светол, Кристал. Таа е погодна за многу прилики, како што се секојдневниот живот, датира, партија, работа, свадба, одмор, и да биде лесно да се држи без кршење и паѓање.Здравје и Убавина,Нокти И Алатки, Уметност за Нокти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата