• Ново
Колекција Накит Пасијанс И Кристална Топка Обетки Со Двојна Обетка, Розова

Колекција Накит Пасијанс И Кристална Топка Обетки Со Двојна Обетка, Розова

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

За привлечен пресврт на главен фиока за накит, овие обетки со двојна обетка додаваат малку забавен сјај на класиката. Куриран За Колекцијата Накит Во Багтик. Обетки со двојна обетка со забавен пресврт на класика.Класичен кристален пасијанс обетка од едната страна. Јасен глобус со кристални чипови на други.Затворање на пост.Студ : 1/4 " Дијаметар Глобус : .1/2 " Дијаметар Стакло Кристал/База/Пластика Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата