• Ново
Педесетти Девојка Розова Миленичиња Костим

Педесетти Девојка Розова Миленичиња Костим

DEN 239.52

Износ
Това е достапна

Донесете ги вашите кученца во Париз Оваа Ноќ на Вештерките кога Ќе го земете Костимот За Девојче Од Педесеттите Години На Миленичето! Одликувајќи се со прекрасна Париска атмосфера на црно-бели ленти со розово здолниште од пудлица, вашето мало куче ќе изгледа преслатко како и секогаш оваа Ноќ на Вештерките. Купете го вашиот костим денес, а потоа скенирајте ја нашата страница за остатокот од вашите потреби За Ноќта на Вештерките! Вклучува : Фустан И Лак За Коса.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата