• Ново
Елегантна Удобност Серија 4-Парче Лист-Брчки, Бледнеат и Отпорни На Дамки-Длабок Џебен Лист, Погоден За Целата Сезона, БЛИЗНАК БЛИЗНАК XL, Тиркизна

Елегантна Удобност Серија 4-Парче Лист-Брчки, Бледнеат и Отпорни На Дамки-Длабок Џебен Лист, Погоден За Целата Сезона, БЛИЗНАК

DEN 388.80

Износ
Това е достапна

Уживајте Во Искуството На Вистински Луксуз И Кул Удобен Ноќен Сон Со Исклучително Тенок Комплет Чаршафи Што Дише, Кои Имаат Свиленкасто Меко Чувство И Сјајна Завршница. Овој Сет На Листови Обезбедува Трајна Живост На Бојата Без Разлика Колку Често Се Мијат И Се Направени Од Предива Од Микро Влакна Со Висока Јачина Кои Ќе Останат Меки Свилени И Без Брчки Со Години. Мека На Допир, Лесна Нега Не Е Потребно Пеглање. Елегантна Удобност Забелешка : Листот Со Двојна Големина Е 3 Парчиња. - Доаѓа Со Само 1 Навлака За Перници Елегантна Удобност Димензии Со Големина Близнак/Близнак Xl - Рамен Лист 66 "X 96", Вграден Лист 39 "X 75" , 2 Стандардни Навлаки За Перници 20 "X 30" - Одговара На Душеци До 16" - 100% Задоволство Загарантирано ! Дебелина, Мекост И Топлина Што Дише И Е Посилна И Поиздржлива Од Памукот, Со Најсилни Шевови За Да Се Спречат Солзи Во Длабок Џеб, Целосно Еластичен Вграден Чаршаф За Душеци Со Дебелина До 16 Инчи Брчки И Отпорни На Избледување, Ладна Вода Што Може Да Се Пере И Брзо Сушење Здрава Средина : Елегантните Предива За Удобност И Вентилираното Ткаење Го Прават Тоа И За Разлика Од Памукот Што Може Да Содржи Алергени, Мувла И Дури И Бубачки, Микрофибер Ги Одбива Загадувачите И Грините, Спречувајќи Ги Да Најдат Дом Во Вашата Постелнина. Оние Кои Страдаат Од Алергија Дишат Лесно И Се Будат Чувствувајќи Се Освежени Наместо Пренатрупани, А Оние Со Чувствителна Кожа Или Состојби Како Егзема Се Одмораат Во Лековита Средина Наместо Дополнително Да Се Иритираат Ноќе Луксузот Ги Исполнува Перформансите : Елегантната Удобност Обезбедува Супериорни Перформанси И Луксузно Чувство Започнете Со Предива Кои Се Уште Пофини, Подолги И Посилни Од Свилата. Овие Предива Од Микрофибер Се Завршени Со Прецизен Процес На Четкање И Кондиционирање Пред Да Бидат Вткаени Во Врвни Ткаенини, А Потоа Се Подложени На Дополнително Четкање За Да Се Постигне Сјајна, Ултра Мека Завршница Што Ја Бараат Познавачите На Фини Постелнини Живописни Бои Отпорни На Избледување : Елегантен Удобен Микрофибер Е Направен Да Изгледа Добро Како Што Се Чувствува. Тој Е Исклучително Брз Во Боја, Па Дури И По Долгогодишна Редовна Употреба ќе Изгледа Живописно Како Првата Ноќ кога Уживавте. Добредојдовте На Елегантна Удобност : Дополнителното Издржливо Ткаење Создава Вечна Мекост. Откријте Ја Крајната Постелнина Од Висока Класа Со Нашата Свилено-Мазна Постелнина. Дише И Кул На Допир, Нашиот Луксузно Мек Комплет За Постелнина. Живописни Бои Отпорни На Избледување : Елегантниот Микрофибер За Удобност Е Направен Да Изгледа Добро Како Што Се Чувствува. Тој Е Исклучително Брз Во Боја, Па Дури И По Долгогодишна Редовна Употреба ќе Изгледа Живописно Како Првата Ноќ кога Уживавте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата