• Ново
Реј Starвезда Екстра густа јога мат 24 x68 x0.31 Дебелина -eco Пријателски материјал-со вежби за анти-сол на голема густина

Реј Starвезда Екстра густа јога мат 24 x68 x0.31 Дебелина -eco Пријателски материјал-со вежби за анти-сол на голема густина

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Реј Starвезда Премиум Јога Матсексстра дебела јога мат : 68 "(173 см) x 24 " (61 см) Дебелина : 0,31in, душеци за вежбање прават идеален фитнес мат во студиото или дома, дури и околу куќата под колена или како стоечка подлога или перница, идеално скоро за секојексеквентен леплива текстура што не се лизга и анти-солза : Посебна леплива текстура што не се лизга од двете страни и густина повисока од обичните душеци за јога, обезбедува одлична влечење и супериорен зафат, најдобро погодно за вежбање Многу форми на јога. Не се лизга на дрво од дрво, подни плочки, цементен под, издржлив, без латекс, голема јачина на отпорност на солза, отпорна на влага. Подовите, дополнително густа јога мат доаѓа со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повредите.Премиум Еко-пријателски материјал : Поскап, но вреди. ПВЦ е најновото технолошко подобрување на традиционалните душеци за јога. Нашите душеци се направени ПВЦ материјал кој е не лизга, лесен за чистење на мирис и одличен во амортизирање, за разлика од оние ефтини и традиционални. Тие се навистина еколошки, здрави. Дополнителна дебела дебелина на јога мат : 0,31in. Одлична леплива текстура без лизгање и анти-солза со двојни слоеви. Премиум еколошки материјал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата