• Ново
Подобри домови и градини, база на ламби за табели, махагони, вклучена сијалица

Подобри домови и градини, база на ламби за табели, махагони, вклучена сијалица

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Додадете допир на софистицираност во декор на вашата соба со подобри домови и градини за пресврт, махагони, вклучена сијалица. Идеја е за поставување на крајна маса, фустан или биро за осветлување на областа во која работите или опуштете. Погоден за дневна соба, спална соба или ден. За да се зголеми својата светлина препорачана сијалицата е 100 вати тип А или 16 вати LED, вклучена LED -сијалица. Подобрите домови и градини за табели за табели за пресврт, махагони, вклучена сијалица има вклучен и исклучен прекинувач за копче за исклучување со кабел што го олеснува поставувањето во близина на кој било стандарден излез. Тој е на список со квалитет и безбедност и не се продава со сенка. Се одликува со прекрасна боја на махагони со украсен дизајн на пресврт за да додаде елегантен шарм во секоја просторија. Подобрите домови и градини за пресврт на ламбата, махагони, вклучена сијалица ви овозможува да се мешате и да одговарате со вашиот избор на сенка на ламби за да го завршите посакуваниот изглед. Осветлете го вашиот простор со подобри домови и градини за пресврт на ламбата, вклучена махагони, сијалица. Подобри домови и градинарска ламба за пресврт, махагони, сијалица вклучени 21 "целокупна висина. Основен материјал : Полирезин. Вклучено/исклучување на прекинувачот за копче. Препорачана максимална сијалица : 100 вати тип А или 16 Ват ЛЕР. Препорачана големина на сенка : Топ 8" x x x x x Дното 12 "x висина или страна 10" до топ 12 "x дното 15" x висина или страна 10 ". Не е вклучена : Сенка. Вклучена : Сијалица. Соби : дневна соба, спална соба, ден. Ул. со декоративен дизајн на пресврт. Измешајте и одговарајте со вашиот избор на голема сенка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата