• Ново
Дијаметар Бетстоун Дијамант Мелење Висока цврстина За острење нож За Планирање Алатка Вежба Ножици Ронки

Дијаметар Бетстоун Дијамант Мелење Висока цврстина За острење нож За Планирање Алатка Вежба Ножици Ронки

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

1.Ова тркало за мелење е изработено од висококвалитетни материјали, силно, Лесно за употреба и издржливо. 2.никогаш не треба да се грижите дали ќе се лизне Од шалтер Широк спектар на примена, мултифункционален, практичен и удобен. 3.не е потребно скапо масло, само користете малку вода и ќе бидете добри go.It може да се користи за мелење ножеви за планирање, вежби, ножици, ножеви итн. 4.Тркало за мелење со висока цврстина,мелење со голема брзина, побрзо мелење. 5.Добар помошник за семејно кастрење, обезбедувајќи многу погодности за секојдневниот живот. Состојба : 100% Сосема Нова Ставка Тип : Мелење Тркало Материјал : Дијамант + Нерѓосувачки Челик Дијаметар : Прибл. 5,6 см / 2,2 Во Дијаметар На Дупката : Прибл. 1см / 0,39 Во Висина : Прибл. 0,8 см / 0,31 Во Ронки : 180 Ронки, 360 Ронки, 600 Ронки, 800 Ронки (по избор) Тежина : Прибл. 87г-121г / 3.1 оз-4.3 мл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата