• Ново
Зимски Палта За Жени Исечен Елек Модна Кадифена Чувајте Топол Елек Ватиран Жилет Јакна Палто Врвови За Надворешна Облека

Зимски Палта За Жени Исечен Елек Модна Кадифена Чувајте Топол Елек Ватиран Жилет Јакна Палто Врвови За Надворешна Облека

DEN 634.88

Износ
Това е достапна

Опис : . Специјален дизајн На Спојување Без Ракави/Качулка/Џеб. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Fall / Зима. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Без Ракави/Долг Ракав. Декорација : Патент. Силуета : Одговара. Што добивате : 1 Х Капут. . јакни за жени јакна со јакна пуфер јакна од палто женски кожени јакни женски блејзер јакни за жени загреана јакна фланелен јакна женски јакна од руно женски јакна од шерпа женски женски јакна женски јакна женски јакна за женски јакна од јакна од женски јакна за дожд за жени водоотпорни карирани јакни за жени сомотска јакна женски бомбардер јакна женски јакна од вештачка кожа женски зимски палта за жени женски палта зимски палта жолт мантил за дожд petови палта за жени женски палта џемпер елек жени загреан елек жени пуфер елек зимски палта за жени исечен елек мода сомотски чувајте топол елек ватиран жилет јакна палто горна облека. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!. преголема јакна за стрижење нејасна јакна јакна крзнени палта за жени зимски кадифни јакни жени нејасни палта со качулка руно надворешна облека жени бушава кардиган жени нејасен патент палто палто од вештачко крзно женски долги ракави вештачко крзнено палто крзно јакна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата