• Ново
Бебе Патентumn Момчиња Дете Печатење Ветроупорен Капут Со Качулка Јакна Решетки Деца Момчиња Палто Големина На Јакна Морнарица Ј

Бебе Патентumn Момчиња Дете Печатење Ветроупорен Капут Со Качулка Јакна Решетки Деца Момчиња Палто Големина На Јакна Морнарица

DEN 767.84

Износ
Това е достапна

Бебе Патентumn Момчиња Мало Печатење Ветроупорен Капут Со Качулка Решетки Детски Момчиња Палто и јакна карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, нема никаква штета на кожата на вашето бебе материјал : Плојстерстил : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечном моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за пакет подароци за шоу за бебиња вклучуваат : 1 ПАРЧЕ Јакна Тип На Шема : Печатење Ви Благодариме и убав ден!Главна Боја : Како Што Покажува Сликата 1 инч = 2,54 см должина на ракавот : Долги Ракави Благодарам за вашето разбирање!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : модна должина на Ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : Јакна ОД 1 ПАРЧЕ Благодарам за вашето разбирање!Изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата и модниот дизајн на вашето бебе го прават вашето бебе попривлечноодлични за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаматеријал : плојстерфоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Тип на шема : printattent plz : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25.2" Должина : 37см/14.6" Ракав : 33см/13.0" Рамо : 27см/10.6" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 70см/27.6" Должина : 40см/15.75" Ракав : 36см/14.2" Рамо : 30см/11.8" Големина : 110 Препорачана Возраст : 2-3 години биста : 76см/29.9" должина : 43см/16.9" ракав : 39см/15.4" рамо : 33см/13.0" Големина : 120" Препорачана Возраст : 3-4 години биста : 82см/32.3" должина : 45см/17.72" ракав : 42см/17.0" рамо : 36см/14.17" Големина : 130 препорачана возраст : 4-5 години биста : 88см/34.6" должина : 49см/19.3" ракав : 45см/17.7" рамо : 39см/15.4 " Изработен е од Одлични Материјали, доволно издржлив за вашето носење. Карактеристики : Долг ракав,затворање на патент, лесно се става/исклучува.Јакни со качулка ќе ги загреат вашите деца во fall и зима. Совршен натпревар : оваа облека е многу лесна за спарување и down.It може да одговара со жан, обични панталони и така натаму. Повод : Костум за зима,fall. Совршен за училиште, излегување, викенд и секојдневно носење. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата