• Ново
Сет на обоен лист од предиво

Сет на обоен лист од предиво

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот сет за постелнина со сетот за 3 парчиња со тенџере со предиво. Неутралните бои лесно ќе се координираат со кој било комплет за постелнина. Измислицата е 100 проценти памук - обезбедувајќи меко и луксузно чувство за оптимален сон. Достапно во повеќе бои и големини. Комплетот вклучува рамен лист, вграден лист и кутија за перници. Цврстата боја лесно се координира со кој било сет за постелнина. Достапно во повеќе големини. 100 проценти памук - 200 броење на нишки. Машинско миење ладно. Вклучува рамен лист (66 "x 96"), вграден лист (39 "x 75" x 14 ") и перница (20" x 30 ").

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата