• Ново
Секојдневна Ленена Вредност Жична Раб Лента-Розова-2. во. дворови

Секојдневна Ленена Вредност Жична Раб Лента-Розова-2. во. дворови

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Лента Секојдневна Ленена Вредност Жичен Раб, Розова ; Светли бои на богато текстура ленен изглед ткаенина ќе ги привлече сите погледи кон вашите декоративни проекти. Жичани Рабови за лесно Правење лак. 100% Полиестер. Спецификациисодржина на влакна : 100% Полиестерзиза : 2.5 инчи. x 50 Дворови Боја : Розова Тежина : 0,83 фунти-SKU : ZX9 RLNT1473 Секојдневна Лента Лента Со Жичен Раб - Розова-2,5 инчи. х 50 јарди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата