• Ново
Диви Мачка Лента Широк Дворови-Камила

Диви Мачка Лента Широк Дворови-Камила

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Дива мачка Лента 7/8 Инчи Широк (големина 5) 10 Јарди - КАМИЛА ОФРЕЈ-Гросгрин лента. Овој пакет содржи една калем од 10ид/9,1 м од 7/8ин, 100% полиестерска лента. Грижа : машинско перење ладно, сушење суво ниско, не белење, ладно железо, чистење. Произведено во САД.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата